Voľný čas

Spoločenská miestnosť

V prípade, že máte záujem si zahrať stolný tenis, biliard alebo stolný futbal, je Vám to k dispozícii v dvoch spoločenských miestnostiach. Bližšie informácie Vám budú poskytnuté na recepcii.

Tenisový kurt

Ubytovaní hostia majú možnosť zadarmo využiť tenisový kurt s basketbalovým košom, ktorý sa nachádza za hotelom. Na recepcii je za poplatok k dispozícii aj športové náčinie (tenisové rakety a loptičky, bedmintonové rakety a košíky, futbalová lopta, basketbalová lopta).

Požičovňa bicyklov

 Orešnica taktiež disponuje dámskymi a pánskymi bicyklami na zapožičanie, ďalšie informácie Vám radi poskytneme na recepcii.

Ohnisko & Altánok s grilom

Pre spríjemnenie voľných chvíľ je pre našich hostí dostupné ohnisko s posedením. V prípade záujmu je možné zapožičať si aj gril s vreckom drevenného uhlia za poplatok.

Wellness & Bazén

Naši hostia môžu v rámci pobytových balíčkov a pri ubytovaní na 2 a viac nocí zdarma využívať wellness centrum a 25m plavecký bazén v Alexandra Wellness Hoteli v Liptovskom Jáne. Alexandra Wellness Hotel je vzdialený cca. 23km.

Zvieratká & Detské ihrisko

V areáli hotela sa nachádza aj výbeh s poníkmi a kozou, priateľský novofunlandský psík Lila, ktorého je možné vziať aj na prechádzku a v spoločenskej miestnosti dve činčily a syseľ richardsonov. Samozrejmosťou je aj možnosť priniesť si so sebou svojho domáceho miláčika. Za chatou je pre najmenších pripravená detská preliezka so šmykľavkou a hojdačkou.